Новини бібліотеки

2012-06-26

/Files/images/111.jpg

Новини Ярмолинецька бібліотека-філія

Завдяки програмі «Бібліоміст» збільшилась кількість відвідувань до Ярмолинецької бібліотеки-філії, збільшилась видача літератури, багато користувачів користуються Інтернет послугами для пошуку інформації, завантажують інформацію на електроні носії, а також проводяться заходи та користувачі приймають активну участь в бібліотечних заходах.

В Ярмолинецькому Будинку культури працює народний аматорський фольклорний колектив «Животоки», який відроджує традиції, пісні та обряди нашої місцевості, завдяки програмі «Бібліоміст» ми маємо змогу спілкуватись між районами з іншими фольклорними колективами та переймаємо навики других районів та колективів.

/Files/images/DSC_2738.JPGЗ давніх-давен наше село славилось килимарством, органічно вплітались в канву килимів вибагливі рослини, квіти, тут і закомпоновані у традиційні квадрати, прямокутники, ромби, жанрові сцени запозичені із народного фольклору і з поконвічні образи берегині, дерева життя, птаха, кожен килим це витвір мистецтва, яке милує око і хвилює серце. Всі килими зіткані із пісні та любові.